Home Angajari

Comanda Acum

Banner

Inregistrare Distribuitori

Banner
Angajari la ZEUS SERVICE SRL

Te invitam sa faci parte din echipa noastra!

Zeus Service angajeaza Tehnician/inginer service case de marcat.

Candidatul ideal

- Persoana dinamica, serioasa, amabila, dornica si capabila sa invete lucruri noi, bune abilitati de comunicare, cunostinte software nivel minim.

Experienta nu este obligatorie, pot aplica la acest job si absolventii de postliceala, facultate sau master, promotia 2016.

Descrierea jobului

- Remedierea defectiunilor la casele de marcat fiscale precum si instalarea de aplicatii software pentru casele de marcat,

- solutii fiscale destinate restaurantelor, magazinelor, serviceurilor auto, fast foodurilor s.a.

- detalii suplimentare privind responsabilitatile si beneficiile se vor transmite in timpul interviului.

Nu este obligatorie experienta, noul nostru coleg va beneficia de training in cadrul firmei.

Se doreste o colaborare pe termen lung.

Descrierea companiei

Zeus Service este distribuitor autorizat pentru case de marcat fiscale Daisy, Elite, Carat si Eltrade.

Zeus Service este importator direct pentru :case de marcat fiscale, cititoare coduri de bare, etichetatoare de preturi, cantare electronice, sertare pentru bani, sisteme POS.

Case de Marcat || Zeus Service 2011